5 Kasım – 14 Ocak 2016

Çocuk Gelişim Akademisi 2016 Kış Okulu katılımcılara teknoloji tabanlı ve disiplinler arası etkileşime dayalı “Öğrenmede İnovasyon” temasıyla eğlenceli olduğu kadar öğretici bir program sunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Üstün/Özel Yetenekliler Eğitimi Anabilim Dalı çalışmaları ile ortaya çıkan ve Mind&Science – ÇOGA programı ile güçlenen program; temel olarak potansiyel üstün/özel yeteneklerin ortaya çıkarılması, desteklenmesi ve geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapan bir yapıya sahiptir.

Programa katılan bireylerin performansları doğrultusunda Buca Eğitim Fakültesi Üstün/Özel Yetenekliler Eğitimi Anabilim Dalı tarafından takip edilerek program sonunda bireylerin özelliklerine yönelik program ve beceri önerilerinde bulunulacaktır.

8-12 yaş grubu öğrencilerine yönelik hazırlanan Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi  Çocuk Gelişim Akademisi (ÇOGA) Kış Okulu 2016 kayıtları aşağıda belirtilen tarihlerde www.cocukgelisimakademisi.com / www.cocuk.ga web sitesi üzerinden alınmaya başlayacaktır.

Detaylı Bilgiler:

Kayıt Tarihleri:  1 Eylül – 5 Kasım 2016

Eğitim Başlangıç Tarihi:  5 Kasım 2016

Eğitim Bitiş Tarihi:            14 Ocak 2016

 

 

22