KAYITLARIMIZ DOLMUŞTUR, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER…

  1. Kamp Dönemi: 25-26-27 Temmuz 2017 (KAYITLAR DOLMUŞTUR)
  2. Kamp Dönemi: 8-9-10 Ağustos 2017 (KAYITLAR DOLMUŞTUR)
  3. Kamp Dönemi: 15-16-17 Ağustos 2017 (KAYITLAR DOLMUŞTUR)

Önemli Açıklama:

Her kamp dönemi 3 gün olarak tasarlanmıştır. Saat 10:00 ile 17:00 arasında öğrenciler 3 gün boyunca bilim, matematik ve teknoloji entegre edilmiş etkinliklerden oluşan eğitimi alacaklardır. Öğle yemekleri ÇoGa tarafından karşılanacaktır. Çalışan aileler için çocukların eğitimlere hazırlık için saat 9:00’da katılımı mümkündür. Kayıtlar gerçekleştikten sonra ödeme için telefonla iletişim kurulacaktır. 

Çocuk Gelişim Akademisi 2017 Yaz Okulu katılımcılara teknoloji tabanlı ve disiplinler arası etkileşime dayalı “Öğrenmede İnovasyon” temasıyla eğlenceli olduğu kadar öğretici bir program sunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Üstün/Özel Yetenekliler Eğitimi Anabilim Dalı çalışmaları ile ortaya çıkan ve Mind&Science – ÇOGA programı ile güçlenen program; temel olarak potansiyel üstün/özel yeteneklerin ortaya çıkarılması, desteklenmesi ve geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapan bir yapıya sahiptir.

Programa katılan bireylerin performansları doğrultusunda Buca Eğitim Fakültesi Üstün/Özel Yetenekliler Eğitimi Anabilim Dalı tarafından takip edilerek program sonunda bireylerin özelliklerine yönelik program ve beceri önerilerinde bulunulacaktır.

8-13 yaş grubu öğrencilerine yönelik hazırlanan Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi  Çocuk Gelişim Akademisi (ÇOGA) Yaz Okulu 2017 kayıtları aşağıda belirtilen tarihlerde www.cocukgelisimakademisi.com / www.coga.com.tr web sitesi üzerinden alınmaya başlayacaktır.