22 Ağustos- 2 Eylül 2016

Not: Ülkemizde 15 Temmuz 2016’da gerçekleşen darbe girişimi ve izinlerin ertelenmesi süreci sonrası program iptal edilmiştir.

Çocuk Gelişim Akademisi 2016 Yaz Okulu katılımcılara teknoloji tabanlı ve disiplinler arası etkileşime dayalı “Öğrenmede İnovasyon” temasıyla 10 gün boyunca eğlenceli olduğu kadar öğretici bir program sunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Üstün Zekalılar Eğitimi Anabilim Dalı çalışmaları ile ortaya çıkan ve Mind&Science – ÇOGA programı ile güçlenen program; temel olarak potansiyel üstün/özel yeteneklerin ortaya çıkarılması, desteklenmesi ve geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapan bir yapıya sahiptir.

Programa katılan bireylerin performansları doğrultusunda Buca Eğitim Fakültesi Üstün Zekalılar Eğitimi Anabilim Dalı tarafından takip edilerek program sonunda bireylerin özelliklerine yönelik program ve beceri önerilerinde bulunulacaktır.

9-12 yaş grubu öğrencilerine yönelik hazırlanan Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi  Çocuk Gelişim Akademisi (ÇOGA) Yaz Okulu 2016 kayıtları aşağıda belirtilen tarihlerde www.cocukgelisimakademisi.com / www.cocuk.ga web sitesi üzerinden alınmaya başlayacaktır.